Let’s all cycle

Het familiebedrijf Van Raam is wereldmarktleider op haar vakgebied: fabrikant van aangepaste fietsen. Het meer dan 100 jaar oude bedrijf liet een duurzaam nieuw kantoor, showroom en werkplaats bouwen in Varsseveld.

Duurzame en eigentijdse mobiliteit
Onder de slogan ‘let’s all cycle’ biedt Van Raam mensen met een beperking de mogelijkheid om duurzaam en op eigentijdse wijze mobiel te zijn. Het assortiment bestaat onder meer uit driewielfietsen, scootmobielfietsen, rolstoelfietsen, duofietsen en rolstoeltransportfietsen – al dan niet op maat gemaakt of elektrisch. Met hoog gekwalificeerd personeel, continue innovatie, een moderne productielijn en samenwerking met o.a. TU Delft wordt een uniek Nederlands kwaliteitsproduct neergezet.

Subsidie voor duurzame bouw
Van Raam startte in 1900 in Amsterdam en verhuisde in de jaren zeventig naar het oosten van het land. De productie werd gespecialiseerd, de fabrikant legde zich toe op het ontwerpen en produceren van aangepaste fietsen. Met de groei van het bedrijf werd het bedrijfspand te klein en er kwamen plannen voor nieuwbouw. Duurzaamheid was een vereiste, streven naar ‘nul-op-de-meter’ het uitgangspunt. Dus kwamen er aardwarmtepompen, 1600 zonnepanelen, een verticaal ventilatiesysteem en goede isolatie. Van Draeckeburgh mocht de subsidie regelen voor deze duurzaamheidsinvesteringen. Een mooi project waarin we prettig en succesvol hebben samengewerkt met de medewerkers van Van Raam, ERS architecten en aannemer Klaassen. Begin 2019 nam Van Raam zijn intrek in het nieuwe pand.

Let’s all cycle

Wij ondersteunen u, ook na de subsidietoekenning.

Subsidienieuws

SPULA en SPRILA in 2026 opnieuw opengesteld

Goed nieuws voor ondernemers in zero-emissie mobiliteit. In 2026 worden de subsidieregelingen SPULA en SPRILA opnieuw opengesteld. Daarmee stimuleert de

Prinsjesdag 2025 – Subsidienieuws gebouwde omgeving

De miljoenennota is gisteren op Prinsjesdag door het kabinet gepresenteerd. Van Draeckeburgh zet de belangrijkste ontwikkelingen rondom subsidies voor verduurzaming

Goed nieuws voor monumenteigenaren: extra SIM-budget in 2025

Goed nieuws voor eigenaren van rijksmonumenten: er komt extra budget beschikbaar binnen de Subsidieregeling Instandhouding Monumenten (SIM). De druk op

Neem contact met ons op

Sectoren

Sectoren Filter

Subsidies

Subsidies filter