Eerste paal voor Sluyter Logistics in regio Rotterdam

De eerste paal is geslagen en de bouw is gestart. Van harte gefeliciteerd Sluyter Logistics, Aan de Stegge Twello en alle betrokken partners met deze mooie mijlpaal!

Dit nieuwe warehouse, welke met een BREEAM-NL niveau Excellent wordt gerealiseerd, verdubbelt de capaciteit in de regio Rotterdam en biedt ruimte voor emissievrije stadslogistiek. Een prachtig voorbeeld van hoe logistiek, duurzaamheid en innovatie samenkomen.

Een bijzonder project waar Van Draeckeburgh aan mag bijdragen door de subsidie te benutten voor het duurzame gebouw. Het ontwerp voldoet al voor de start aan de ambitieuze subsidievoorwaarden. Zo bouwen we samen aan een duurzaam Nederland.

Nu al bedankt voor de fijne samenwerking tot zover Maarten Dickhoff, Jochem Knipscheer, Micha Visser, BrainStone.nl, Sluyter Logistics, Aan de Stegge Twello, Palazzo en Qbuz adviesbureau bouwconstructie. We zien erg uit naar een mooie voortzetting van de bouw.

Eerste paal voor Sluyter Logistics in regio Rotterdam

Wij ondersteunen u, ook na de subsidietoekenning.

Subsidienieuws

Slim woningen verduurzamen als VvE met SVVE-subsidie

Verduurzaam je VvE met SVVE-subsidie voor advies, isolatie, installaties en laadinfra. Ontdek voorwaarden, timing en aanvraagbegeleiding.

Duurzaam bouwen vraagt om vroege samenwerking

De verduurzaming van vastgoedprojecten wordt steeds complexer. Niet alleen omdat duurzaamheidsambities omhoog gaan, maar ook omdat regelgeving, certificeringen en subsidieregelingen

SAH-regeling opent vanaf 1 oktober: kansen voor aardgasvrije huurwoningen 

Huurwoningen aardgasvrij maken vraagt om goede voorbereiding én slimme financiering. De SAH-regeling is vanaf 1 oktober weer geopend en kan verhuurders ondersteunen met subsidie

Neem contact met ons op

Sectoren

Sectoren Filter

Subsidies

Subsidies filter