Van Draeckeburgh zet zich in voor Stichting Jarige Job

Ooit ben ik begonnen met werken als orderpicker in een distributiecentrum van een supermarktketen. Vandaag moest ik terugdenken aan die tijd! We hebben met het gehele team van Van Draeckeburgh een bezoek gebracht aan de Van Nellefabriek in Rotterdam. Een van de monumenten waar we subsidie voor hebben mogen aanvragen. Dit bijzondere Rijksmonument huisvest een bijzondere stichting. Stichting Jarige Job helpt ouders om hun kinderen een mooi verjaardagscadeau te geven terwijl er binnen het gezin geen geld is voor zulke ‘luxe’.

Dit mooie initiatief raakt mij als jonge vader, daarom zijn we gaan helpen om cadeautjes in te pakken. Ieder kind verdient natuurlijk een leuke verjaardag met een aardigheidje.

We hebben de handen uit de mouwen gestoken om 490 mooie pakketten te vullen. Hard werken al zeg ik het zelf. En uiteindelijk ook weer veel geleerd – zo is een ketting zo sterk als de zwakste schakel en draait een effectieve samenwerking om specialisatie en afstemming. Heel leuk om dat voor dit doel te mogen ervaren met een fysieke klus.

Hartelijke groet,

Mitchell

Van Draeckeburgh zet zich in voor Stichting Jarige Job

Wij ondersteunen u, ook na de subsidietoekenning.

Subsidienieuws

Prinsjesdag 2025 – Subsidienieuws gebouwde omgeving

De miljoenennota is gisteren op Prinsjesdag door het kabinet gepresenteerd. Van Draeckeburgh zet de belangrijkste ontwikkelingen rondom subsidies voor verduurzaming

Goed nieuws voor monumenteigenaren: extra SIM-budget in 2025

Goed nieuws voor eigenaren van rijksmonumenten: er komt extra budget beschikbaar binnen de Subsidieregeling Instandhouding Monumenten (SIM). De druk op

€211 miljoen beschikbaar via nieuwe NIKI-regeling voor industriële klimaatprojecten

De overheid stelt via de onlangs gepubliceerde Nationale Investeringsregeling Klimaatprojecten Industrie (NIKI) een bedrag van €211 miljoen beschikbaar om de

Neem contact met ons op

Sectoren

Sectoren Filter

Subsidies

Subsidies filter